Magia miejsca, magia mieszkania – Kraków

mieszkania

Wybór miejsca zamieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w naszym całym życiu. Wybierając lokalizację swojego dalszego zamieszkania podejmujemy jednocześnie decyzję o tym jak będzie wyglądało nasze dalsze życie. Przy wyborze miejsca postawienia domu musimy wziąć pod uwagę wiele czynników.

Po pierwsze czy ma to być wieś czy miasto. Jeśli zdecydujemy się mieszkać w mieście to nie bez znaczenia jest dobór konkretnej lokalizacji naszego przyszłego „kąta”. Jeśli cenimy sobie szybkie tempo życia, mamy wysokie wymagania co do bardzo dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej to z pewnością dobrym wyborem będzie zakup mieszkania znajdującego się w centrum miasta. Jeżeli natomiast jesteśmy osobami, które bardziej cenią sobie spokój, a jednocześnie mogą poświecić kilka minut ze swojego życia na dojazd do centrum miasta to idealnym wyborem będzie kupno mieszkania, które znajduję się na obrzeżach miasta.

Bez znaczenia, do której z powyższych grup się zaliczamy to istnieje jedno miasto w Polsce, które sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającym. Tym miastem jest Kraków. Kraków to przede wszystkim na równi z Warszawą najbardziej rozpoznawalne polskie miasto na arenie międzynarodowej. Historia tego miejsca jest niespotykana. To właśnie w tym miejscu rozgrywały się najważniejsze momenty historyczne, to Kraków był miastem królów i wybitnych naukowców. To właśnie tam znajdują się najpiękniejsze w Polsce budynki jak: Kopalnia Soli „Wieliczka”, Zamek Królewski na Wawelu, Stary Rynek. Ponadto Kraków przez wiele lat był stolicą Polski i to właśnie tam są pochowani najwięksi polscy bohaterowie. Przejdźmy jednak do kwestii mieszkaniowych, czyli developer Kraków. Jedne z najlepszych usług na rynku deweloperskim oferuje firma DOM-BUD, która została nagrodzona Oscarem budownictwa w 2014 i w 2016 roku. Reklama firmy brzmi następująco: „Obecnie realizujemy kilka inwestycji mieszkaniowych w Krakowie. Każda z nich oferuje inne możliwości i udogodnienia więc mamy pewność, że każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. Potrzebujesz nowego mieszkania w Krakowie? Cichego miejsca w spokojnej okolicy? A może mieszkania w centrum miasta? Wszystko to i wiele więcej znajdziesz w naszej ofercie. Mamy zarówno lokale kompaktowe dla singli, jak i większe mieszkania dla rodzin z dziećmi – każdy może u nas wybrać ofertę dostosowaną do swoich potrzeb i oczekiwań. Nowe mieszkania w Krakowie czekają właśnie na Ciebie”. Jak widzimy firma oferuję bardzo kompleksowe rozwiązania dla swoich klientów (ponadto w swojej ofercie posiadają też na sprzedaż lokale użytkowe). Obecnie deweloper ten umożliwia zakup nowego mieszkania w Krakowie w pięciu różnych lokalizacjach tego miasta. Pierwszą z nich jest budynek znajdujący się na ulicy Głowackiego. Zaletą tego lokum jest bliskość sklepów, aptek, centrów medycznych jak również szkół wyższych, mieszkania zaś posiadają zróżnicowane metraże.

Dostępny jest również zakup mieszkania przy Alejach 29 listopada. Tam z kolei znajduję się dziesięciopiętrowy, komfortowy budynek. Jak podaje portal internetowy portal firmy DOM-BUD:” (…) elegancka a zarazem dynamiczna forma architektoniczna budynku doskonale komponuje się z otoczeniem. Budynek posiada nowoczesne, niewielkie lecz bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 34,78 m2 do 51,71 m2, wykończone w standardzie deweloperskim. Dodatkowym atutem jest z pewnością fakt, iż każde mieszkanie posiada przestronną loggie lub balkon”. Ponadto potencjalny nabywca tego mieszkania nie musi martwić się o miejsce dla swojego samochodu, gdyż na parterze oraz w podziemiu dla wygody mieszkańców znajdują się garaże wielostanowiskowe.

Mieszkanie nabyć możemy także na ulicy Reduta. Największą zaletą wyboru tej lokalizacji jest niewątpliwie pętla autobusowa i tramwajowa, która ułatwia dojazd do centrum. W pobliżu tego budynku znajduje się ponadto Multikino, jedynego w Krakowie Aquaparku i wielkich biurowców. Jeśli mamy małe pociechy to nie musimy się martwić o dostęp do szkół, w pobliżu znajdują się przedszkola.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *