Trendy ślubne 2021

Trendy ślubne zmieniają się z roku na rok. Jednak ponadczasowe, klasyczne suknie tak naprawdę można dostrzec zawsze na ślubach. Wiele panien młodych stawia na uniwersalne, tradycyjne rozwiązania, gdyż dobrze się w nich czuje. Proste, minimalistyczne sukienki od lat też królują na ślubach cywilnych. Jakie są więc trendy ślubne na ten rok? W czym panny młode będą mówić „tak” swoim ukochanym? Poniżej odpowiedź.

Sukienka do ślubu cywilnego

Wiele kobiet decyduje się na proste, krótkie kreacje do ślubu cywilnego bez jakichkolwiek ozdobnych detali. Dlaczego? W Polsce istnieje pogląd, iż do Urzędu Stanu Cywilnego nie wypada iść w wielkiej, bufiastej, śnieżnobiałej sukni o kroju księżniczki. Jak się okazuje w praktyce nic bardziej mylnego. Panny młode powinny pamiętać, iż jest to ich wyjątkowy dzień i tak naprawdę niezapomniana chwila w życiu. Dlatego też warto spełnić swoje marzenia i ubrać taką kreację, o jakiej się myślało przez całe życie. Do ślubu cywilnego dobrze jest więc kupić wymarzoną kreację.

Krótkie sukienki ślubne

Panie, które wybierają krótkie suknie ślubne powinny pamiętać, by zwracać uwagę na modele, które jednak nie wyglądają tak jak letnie, białe sukienki z popularnych sieciówek. Nawet skromna, minimalistyczna sukienka powinna być wykonana z najlepszych jakościowo materiałów oraz z dbałością o każdy szczegół. Ponadto, krótkie sukienki również mogą być eleganckie i szykowne. Wystarczy dobrać do panny młodej idealny fason, by wyglądała ona w takiej kreacji jak milion dolarów. Wszelkie modele dopasowane do ciała (ołówkowe), jak i sukienki z rozkloszowanym dołem lub plisowane są jak najbardziej strzałem w dziesiątkę.

Jakie wybrać sukienki dla druhen?

Druhny również powinny w ten dzień mieć na sobie piękne, szykowne suknie. Trzeba jednak pamiętać, iż fasonem powinny być one dopasowane do sukni panny młodej. Jeżeli ta wybiera na swój ślub krótką, białą sukienkę to sukienki dla druhen nie mogą być długie w stylu księżniczki. Trzeba także pamiętać, iż druhny stanowią swoiste tło dla panny młodej. Warto więc postawić na skromne, proste kreacje, które sprawdzą się nie tylko w dniu ślubu, ale i również podczas innych imprez okolicznościowych.

Jak widać z powyższego, zakup sukienki do ślubu cywilnego jest dość sporym wyzwaniem. Panny młode jednak nie muszą się bać, gdyż w salonach czeka na nich sporo różnorodnych propozycji, z których bezapelacyjnie wybiorą one idealny model dla siebie. Dobrze jest jednak wcześniej zastanowić się jaki krój najbardziej odpowiada kobiecie i co jest dla niej ważne przy zakupie tej kreacji. Niektóre panie marzą bowiem o sukience bez pleców, inne o koronkowym dekolcie, a jeszcze inne o sukience asymetrycznej (krótszy przód, dłuższy tył). Gdy panna młoda ma w głowie określony typ sukienki to łatwiej jej w salonie podjąć decyzję, gdyż przymierza tylko takie kreacje, w których czuje się dobrze i które jej się naprawdę podobają.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *