Gry integrujące pracowników firmy

straszna przygoda w pokoju zagadek

Istnieje wiele różnych form integrowania pracowników. Wyjazdy integracyjne są bardzo popularne. Jednak przedsiębiorcy często decydują się połączyć przyjemne z pożytecznym. Dlatego organizują konferencje lub szkolenia połączone z integracją, a ta często odbywa się w postaci gier. Na jakie warto zwrócić uwagę? Gra miejska czy escape room to jedne z najciekawszych opcji.

Zacznę od omówienia pierwszej propozycji jaką jest gra miejska. W każdym mieście naszego kraju organizuje się takie gry dla rozrywki, potrzeb klientów czy też na specjalne okazje, wydarzenia. Taka aktywność powiązana jest ze zwiedzaniem danego miasta, ale w innym wydaniu, bo z określoną fabułą gry. W Krakowie gra miejska o różnych tematykach, scenariuszach, organizowana jest najczęściej na Starym Mieście lub na Kazimierzu. Podczas gry uczestnicy szukają określonych punktów na trasie, krocząc do mety.

Pokój zagadek jest równie ciekawą opcją. Obecnie gra escape room jest naprawdę bardzo popularna. Nic dziwnego, bo escape room dostarcza wielu emocji. Cała zabawa polega na tym, aby w określonym czasie rozwiązać wszystkie zagadki i zdobyć klucz do drzwi. Tu jest właśnie haczyk dostarczający dreszczyku emocji. W pokoju zagadek jesteśmy zamykani i nie ma z niego wyjścia, oprócz rozwiązania wcześniej wspomnianych zagadek. Ta aktywność wymaga pracy zespołowej, co dodatkowo zintegruje uczestników.

Trzeba mieć również na uwadze fabułę w poszczególnych escape room’ach, ponieważ różnią się tematycznie. Można trafić do domu rodem z horroru, więzienia, szpitala psychiatrycznego, ale również w realia ulubionej gry przygodowej, fantasy czy nawet animowanej. Warto sprawdzić mapę wszystkich pokoi zagadek i znaleźć najciekawszy, według osobistych preferencji, escape room w Krakowie czy w innych miastach przed organizacją integracji.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *